U 9

zaterdag 18-08-2018

Deelnemende ploegen:

    • K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
    • F.C. EKSAARDE
    • S.K. OUDEGEM
    • K.F.C. HERLEVING SINAAI
    • K.V. SINT-GILLIS
    • VC GROOT DILBEEK
    • V.K. NEDERHASSELT
    • S.K. HERDERSEM
    • K.V. CERCLE MELLE
    • EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
      JONG SG DENDERMONDE
    • K. RACING CLUB BAMBRUGGE

Reeks A Reeks B Reeks C Reeks D
K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM V.K. NEDERHASSELT K.F.C. HERLEVING SINAAI EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK
F.C. EKSAARDE S.K. HERDERSEM K.V. SINT-GILLIS JONG SG DENDERMONDE
S.K. OUDEGEM K.V. CERCLE MELLE VC GROOT DILBEEK K. RACING CLUB BAMBRUGGE

Reeks A

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
11:30 – 11:45 1A Wolvertem-Merchtem – Eksaarde 5 – 0
11:50 – 12:05 1A Oudegem – Wolvertem-Merchtem 0 – 7
12:10 – 12:25 1A Eksaarde – Oudegem 4 – 2

Reeks B

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
11:30 – 11:45 1B Nederhasselt – Herdersem 1 – 1
11:50 – 12:05 1B Melle – Nederhasselt 5 – 0
12:10 – 12:25 1B Herdersem – Melle 2 – 4

Reeks C

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
11:30 – 11:45 1C Sinaai – St. Gillis 1 – 1
11:50 – 12:05 1C Dilbeek – Sinaai 1 – 3
12:10 – 12:25 1C St. Gillis – Dilbeek 3 – 1

Reeks D

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
11:30 – 11:45 1D Mazenzele-Opwijk – Jong St. Gillis 7 – 0
11:50 – 12:05 1D Bambrugge – Mazenzele-Opwijk 5 – 1
12:10 – 12:25 1D Jong St. Gillis – Bambrugge 1 – 9

A Finale

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
12:40 – 12:55 1A Bambrugge –  Sinaai 1 – 1
13:00 – 13:15 1A Melle – Wolvertem-Merchtem 2 – 3
13:20 – 13:35 1A Melle – Bambrugge 2 – 1
13:40 – 13:55 1A Wolvertem-Merchtem – Sinaai 6 – 0
14:00 – 14:15 1A Bambrugge – Wolvertem-Merchtem 2 – 4-
14:20 – 14:35 1A Sinaai – Melle 2 – 4

B Finale

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
12:40 – 12:55 1B Mazenzele-Opwijk – KV St. Gillis 1 – 4
13:00 – 13:15 1B Herdersem – Eksaarde 4 – 0
13:20 – 13:35 1B Herdersem – Mazernzele-Opwijk 3 – 2
13:40 – 13:55 1B Eksaarde – KV St.Gillis 3 – 1
14:00 – 14:15 1B Mazenzele-Opwijk – Eksaarde 2 – 2
14:20 – 14:35 1B KV St. Gillis – Herdersem 1 – 4

C Finale

Uur Veld Wedstrijd Uitslag
12:40 – 12:55 1C Jong St. Gillis – Dilbeek 0 – 6
13:00 – 13:15 1C Nederhasselt – Oudegem 4 – 0
13:20 – 13:35 1C Nederhasselt – Jong St. Gillis 6 – 0
13:40 – 13:55 1C Oudegem – DIlbeek 1 – 4
14:00 – 14:15 1C Jong St. Gillis – Oudegem 1 – 8
14:20 – 14:35 1C Dilbeek – Nederhasselt 3 – 0

Prijsuitreiking om 14:45